ELECTRA MARINE 2020 yılı başında kurulmuş gemi elektriği ve otomasyon sistemleri bakım/onarım firmasıdır. Otomasyon, PLC sistem ve yazılımları, aynı zamanda elektrik alanında da oldukça tecrübeye sahip alanlarında uzman çalışanlarımızla yeni sistem kurulumları, mevcut sistem onarımları veya yeniden programlama, gemi elektriği, kazan, ana makine, yardımcı makine ve emniyet sistemleri, yangın algılama ve söndürme sistemleri gibi birçok alanda tüm deniz araçları için çözüm üretebilmekteyiz.

Günümüz şartlarında zamanın kıymetinin farkında olarak gemilere mümkün olduğunca hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

  • Mükemmellik
  • Devamlılık
  • Bütünlük
100%

Müşteri
Memnuniyeti

İnovasyon

Vizyonumuz

Denizcilik sektöründe profesyonel ekibimiz ve operasyonel mükemmellik ile global anlamda ilk tercih edilen şirketlerden birisi olmak.

Teknoloji

Misyonumuz

Güvenilir ve samimi çalışma ortamımız ile çalışan memnuniyetini sağlayan, sürekli gelişim gösteren yapımız ile denizcilik sektöründe müşterilerimizin ilk tercihi olmak.

Electra Marine Olarak Yeni değerler yaratarak siz değerli müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle oluşturduğumuz teknik çözümlerimizle müşterilerimizle uzun süreli çalışmak benimsenmiştir.

Kurulduğumuz günden bu güne ilk hedefimiz kaliteli hizmeti ilke edinip, teknolojiyi takip ederek Gemi ve Tekne elektrik&otomasyon donanımında projeye özel hızlı ve güvenli çözümler sunmaktır. Dünyaca ünlü markaların satış ve servis hizmetlerinde gösterdiğimiz performansla sektörde sağlam ve emin adımlarla ilerlemekteyiz.

0
0

Bize Ulaşın

7/24 Whatsapp Destek Hattı

7/24 Hizmet veren Whatsapp iletişim Hattımızdan, Bize her konuda Ulaşabilirsiniz.